Global, Wydarzenia

Gala Osobowość Roku MICE Poland 2013

24 stycznia 2014 roku w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się gala konkursu Osobowość Roku 2013, organizowanego od sześciu lat przez redakcję miesięcznika „MICE Poland”. Podczas Gali nastąpi uroczyste ogłoszenie wyników konkursu.

Tytuł Osobowość Roku przyznawany jest przedstawicielom polskiej branży MICE, którzy nie tylko odnoszą sukcesy w sferze własnej aktywności zawodowej, ale również wykazują się ponadprzeciętnym zaangażowaniem i pracą na rzecz polepszenia kondycji krajowego przemysłu spotkań.Szósta edycja konkursu, podobnie jak w poprzednie składała się z dwóch etapów. Etap pierwszy to zbieranie zgłoszeń nadsyłanych przez czytelników i prenumeratorów MICE Poland. Spośród osób z największa liczbą zgłoszeń (nominowanych) Kapituła wyłoniła laureatów. Nowością w porównaniu do poprzednich lat jest większa liczba kategorii. Do trzech kategorii, w których do tej pory przyznawany był tytuł (Zleceniodawca, Organizator, Menadżer Obiektu) dodaliśmy czwartą – Podwykonawca.

Gala konkursu Osobowość Roku MICE Poland na stałe już wpisała się do kalendarza najważniejszych wydarzeń polskiej branży spotkań. „OR” integruje, jest okazją do rozmów i wspólnej zabawy. W Gali uczestniczyć będą przedstawiciele wszystkich sektorów tworzących polski MICE. Na jednej imprezie spotkają się organizatorzy eventów i incentive travel, zleceniodawcy i menadżerowie obiektów, podwykonawcy oraz przedstawiciele miast i regionów odpowiedzialni za ich promocję.

Partnerem merytorycznym konkursu jest MPI Poland Club. Podczas Gali ogłoszone zostanie również nazwisko zdobywcy tytułu Odkrycie Roku MPI Poland Club.

Sponsorzy Gali: Warszawskie Centrum Expo XXI, PowerSport, Belvedere, Eventroom, Triangoo, Rent Design, Individual Agencja Hostess i Modelek, SQM Rental&Events, G Fiore Pracownia Florystyczna, Sound Garden Hotel.

Źródło: http://www.micepoland.com.pl
Reklamy

About Piotr Jaworowicz

Project manager

Dyskusja

Jedna myśl w temacie “Gala Osobowość Roku MICE Poland 2013

  1. ja tam kojarze że główny konkurs osobowości roku to to http://osobowosciisukcesy.pl/

    Posted by kkkk | 27 lutego 2014, 11:42

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Współpracujemy z:

Odwiedź nas na Pinterest

Wpisz adres email.

O blogu

Blog autorów-markerów. Różne spostrzeżenia, luźne komentarze, marketingowe obserwacje.

Archiwa

Reklamy
%d blogerów lubi to: